Navštivte bydlení inspirované slunečním Španělskem

By | 30.10.2015

Navštivte s námi bydlení ve slunném Španělsku. Prostorná vila vsazená mezi kopce poskytuje krásný výhled na moře i obrovskou zahradu. I ta se, jako zbytek domu, vyznačuje moderním minimalistickým stylem a svébytný atmosférou.
Tu vytváří zejména exteriérová postel s nebesy, v níž si domácí mohou vychutnávat západ slunce nad mořskou hladinou či pozorovat hvězdnou oblohu. Netradiční, ale velmi komfortní řešení, které určitě nenajdete v každém domě.

Čistota barev a tvarů
Hned po vstupu vila překvapí řešením předsíně. Pokud čekáte klasickou chodbu se šatnou nebo jinými úložnými řešeními, jste na omylu. Designér se pohrál s fantazií a odstranil všechny hrany. Tak vznikl zajímavý kulatý prostor, ze kterého se přechází do zbytku domu včetně patra. Zajímavě působí i obrovské květináče v povrchové úpravě nerez se zasazenými keři.
Netradiční řešení předsíně. Foto: Profimedia
V kuchyni a jídelně dominují bílé odstíny, v kuchyni doplněné šedou. Prostorná kuchyň s dlouhým kuchyňským ostrůvkem poskytuje komfort variacím a díky nenápadné příčce bez dveří kuchyni s jídelnou spojuje, ale zároveň prostor elegantně člení.
V jídelně se designér doslova vyřádil. Velký jídelní stůl pro čtrnáct lidí doplnil židlemi v pískové barvě s jemnou strukturou, která upoutá nejen na pohled, ale i na dotek. Zajímavě se v prostoru pohrál se zrcadly, které umístil na stěnu za stolem.
Židle upoutají na pohled i na dotek. Foto: Profimedia
V podobném duchu je laděna i koupelna, do které se prochází přímo z ložnice. Díky Dvojumyvadlo poskytuje houpačky pro miminka komfort oběma partnerům. Pohodlí podtrhuje umístění vany i prostorného sprchového koutu.
V celém domě designér opatrně a nenucené pracuje s detaily. Těmi nejvýraznějšími jsou velká rohová červená sedačka a pestré obrazy, které oživují až sterilní čistotu barev v celém interiéru. Stejně pronikl i do ložnice, kam umístil oblou sedačku s lesklým stříbrným potahem, z něhož jsou i dekorační polštářky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *