Navštivte s námi bydlení francouzským příchutí

By | 30.10.2015

Většinou bývá zvykem, že mladí majitelé staví při zařizování svých nových bytů na ultramoderní kartu. Útulné bydlení je spíše typické pro lidi ve středním věku, kteří už jednu – dvě změny bydliště stihli absolvovat.
Případně by se dalo takové vyznění očekávat od prostor, které již mají něco za sebou. Navštívený interiér je svým způsobem unikát, který se vymyká jakýmkoli konvencím.
Jelikož jde o startovací bydlení mladé rodiny s jedním dítětem, kde mají oba partneři dětské odrážedla kolem třicítky. Lásku ke krajině galského kohouta na všechny způsoby si pěstují roky. Abychom byli úplně přesní, prsty v tom má hlavně paní domácí.

Vyhovující půdorys
Když před přibližně půldruhého rokem kupovala Magdaléna s rodinou tento čtyřpokojový byt, oslovila jejich lokalita a hlavně účelná dispozice. Na té se víceméně nic nemuselo měnit.
Foto: Robo Hubač
Vyhovoval jim velký denní monoprietor orientovaný na jih, na který po celé délce kontinuálně navazuje lodžie. Plusové body získal u budoucích majitelů byt i za dvě toalety. Jednu samostatnou a druhou, která je součástí rodinné koupelny. V původním půdorysu se nacházela i druhá menší koupelna, tu se však rozhodly zrušit a využívat ji jako samostatný šatník.

Estetické záležitosti
Směr zařizování zbrusu nových příbytku byl úplně jasný. Studium francouzštiny a několik pobytů v zemi levandule, dobrého vkusu, slunce a vína natolik ovlivnily naši hostitelku, že se nebála svůj odvážný projekt pod vlastní taktovkou zrealizovat na půdě novostavby v hlavním městě.
Na podlahové ploše přibližně sto čtverečních metrů si dopřála to, k čemu má dětské tabule nejbližší vztah. Mobiliář v slonovinové odstínu inklinující k oblinám efektně vyznívá i díky měkkým odstínům stěn. Útulnou scenérii podtrhují textilní doplňky s florálním motivem.
Kromě sedačky jejich pozorné oko návštěvníka zaregistruje i na závěsech s drapérií. I výběr svítidel a ostatních doplňků umocňuje atmosféru celého prostoru. Kombinace těchto prvků dodala tomuto bydlení šťávu, která bude stejně čerstvě chutnat i po pár letech.
Info o interiéru:Kuchyňská linka na míru: OBI Jídelní kout, vitrína, stolek pod TV: T intinhal Sedačka, konferenční stolek : Kika Podlaha: Gresová dlažba, laminát Závěsy: zaclonyazavesy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *